parallax background
 

NOVÁ TECHNOLOGIE,
NOVÉ TRHY

STÁLE STEJNÝ LEGENDÁRNÍ
OFF-ROAD VÝKON

 
parallax background
 

NOVÁ
TECHNOLOGIE

MWM Spartan nabízí 100% elektrickou verzi. S bateriovými packy od 56 kWh do 90 kWh a adekvátně výkonným elektrickým pohonem je Spartan prvním elektrickým automobilem na trhu, který nabízí světu možnosti 4×4. UAZ vylepšuje a zdokonaluje své zkušenosti s off-roady již od roku 1941. Kombinace elektrifikační technologie MW Motors a legendární platformy UAZ 4×4 je dokonalá souhra.
 
 

NOVÉ TRHY

Řada MWW Spartan nejprve uvede platformu UAZ 4×4 na trhy s pravostranným řízením. Kompletní řada (100% elektrické a benzínové modely) bude uvedena na trh ve Velké Británii ve 2. čtvrtletí 2020. Elektrická verze s levostranným řízením bude představena postupně po celé Evropě koncem roku.

 
parallax background
 

PROČ
SPARTAN

MWM Spartan dokonale popisuje tuto řadu vozidel, které jsou praktické, minimalistické, výkonné, cenově dostupné a snadno se opravují. Tato řada je určena pro zákazníky, na které velcí výrobci automobilů zapomněli. Skuteční nadšenci do 4×4, zemědělci, lesní dělníci, fanoušci extrémních aktivit nebo společnosti zabývající se podpovrchovou těžbou, ti všichni vyhledávají drsný, syrový výkon, nikoli luxusní interiéry nebo doplňky. Ne každý chce hřebce s vysokou cenou a drahou údržbou. Někteří lidé potřebují koně na práci. A řada Spartan tuto mezeru vyplňuje.
 
 

DŮRAZ NA
UDRŽITELNOST

Environmentální a ekonomická udržitelnost jde v tomto případě ruku v ruce. Jiné společnosti rády staví obrovské továrny, které ovšem mají závažné ekonomické a ekologické dopady. Všechen ten beton a ocel stojí za obrovským množstvím emisí. Spolupráce UAZ a MW Motors umožňuje využití stávajících závodů UAZ, které jsou na světové úrovni, a již existujících dokončovacích zařízení MW Motors v Evropě.

Osvědčená platforma vozidel od UAZu se snoubí se špičkovou elektrifikační technologii od MW Motors. Toto chytré využívání zdrojů snižuje uhlíkovou stopu spojenou s budováním nových zařízení, zaručuje ekonomickou udržitelnost a přináší dostupnou cenu pro koncového zákazníka.

Pro více informací pište na: spartan@mwmotors.cz

 
 

VÍCE
O UAZ

Společnost Uljanovskij Avtomobilnyj Zavod (UAZ) se sídlem v ruském Uljanovsku je jednou z nejznámějších ruských automobilových značek a předním výrobcem terénních automobilů s 78letou historií výroby. Současná modelová řada zahrnuje kompletní portfolio benzínových i naftových 4×4 SUV, pick-upů a dodávek. Své výrobky vyváží do více než 50 zemí světa.
 
 

AKTUALITY

Náš projekt se neustále vyvíjí a tato sekce je skvělé místo, kde najdete pravidelnou dávku novinek o našich stylových retro elektromobilech a elektrických přestavbách.

 
 

KONTAKTUJTE NÁS

Chtěli byste si sednout za volant našich aut? Zajímá vás něco dalšího? Zeptejte se.
 
 
  Zeptat seStát se distributorem

  Vaše údaje použijeme pouze, abychom Vás kontaktovali.
  Data nesbíráme, ani je nesdílíme s žádnou třetí stranou.

   

  NAŠE POBOČKY

  Česká republika

  MW Motors s.r.o.
  Dobřanská 665, 332 09 Štěnovice
  Česká republika

  E: sales@mwmotors.cz

  Velká Británie

  MW Motors International LTD.
  Oriel House, Brooklands Close, Sunbury on Thames
  TW16 7DX United Kingdom

  Rosh Mendis - Sales Manager UK
  E: rosh.mendis@mwmotors.cz
  T: +44 1784 771 307