parallax background

MWM SPARTAN EV
JE NYNÍ MOŽNÉ ZAKOUPIT
VE VŠECH ZEMÍCH EVROPY

2022-01-14

 

Před koncem roku všichni bilancujeme, jednotlivci i firmy. Hodnotíme, co se nám povedlo a co příště uděláme jinak, lépe. My už dnes můžeme říct, že rok 2021 byl pro MW Motors přelomový. V září 2021 jsme úspěšně zahájili prodej MWM SPARTAN EV ve Velké Británii.


OD LEDNA 2022 JE MWM SPARTAN EV DOSTUPNÝ VE VŠECH ZEMÍCH EU.


Máte otázky, kde a jak si MWM SPARTAN EV koupit?
Chcete se stát distributorem?

Napište na e-mail sales@mwmotors.cz.


 
 

EU IVA N1G CERTIFIKACE
MWM SPARTAN EV


Náš elektrický tahoun MWM SPARTAN EV získal ke konci roku 2021 certifikaci EU IVA N1G. To znamená, že kromě britského trhu, na který jsme vstoupili v září 2021, je od ledna letošního roku MWM SARTAN EV homologován pro provoz v celé EU a je možné ho importovat jako jakékoliv jiné auto. Od teď můžete jeho všestrannost využívat od norských fjordů přes hluboké Karpaty v Rumunsku až po úpatí Pyrenejských hor.

Ve spojení s nekompromisním výkonem a konstrukcí je MWM SPARTAN EV předurčen především k práci. Skvělá jízdní dynamika na jakémkoliv povrchu, snadné uložení nákladu, certifikovaný dojezd až 262 km, 600 Nm krouticí moment a brodivost 1 metr činí z MWM SPARTAN EV opravdového dříče. O převoz velkého a těžkého nákladu se postará tažné zařízení až do 3 000 kg. Cena za základní model s 63 kW bateriovým paketem začíná na 39 990 € bez DPH. U kategorie N1 je možný odpočet DPH.

 
 
 
 

NOVÝ VÝROBNÍ LINKA


Ke konci roku 2021 jsme mimo jiné dokončili také novou a dedikovanou výrobní linku pro MWM SPARTAN EV. Našla své místo v hale naší sesterské společnosti ve Štěnovicích v těsné blízkosti Plzně u dálnice D5, která je hlavní tepnou do všech koutů Evropy. Na stavbu jsme využili vlastní kapacity a nezabrali ani metr zelené plochy. Expandujeme v duchu naší filozofie s ohledem na udržitelnost. Odtud budou vozy MWM SPARTAN EV vyrážet do celé Evropy, včetně Velké Británie, a v blízké budoucnosti zde plánujeme vyrábět také Luka EV.

 
 

JONNY SMITH Z FIFTH GEAR
TESTUJE MWM SPARTAN EV


Populární britský motoristický novinář a televizní moderátor pořadů jako Fifth Gear nebo Mud, Sweat & Gears si půjčil MWM SPARTAN EV na celý víkend, aby ho pořádně otestoval v oblíbené off-road lokalitě Tixover Quarry ve Velké Británii. Jak se mu náš elektro-dříč líbí? Podívejte se na parádní video z testování!

 
 
 
 

KONTAKTUJTE NÁS

Chtěli byste si sednout za volant našich aut? Zajímá vás něco dalšího? Zeptejte se.
 
 

  Zeptat seStát se distributorem

  Vaše údaje použijeme pouze, abychom Vás kontaktovali. Data nesbíráme, ani je nesdílíme s žádnou třetí stranou.

   

  NAŠE POBOČKY

  Česká republika

  MW Motors s.r.o.
  Dobřanská 665, 332 09 Štěnovice
  Česká republika

  E: sales@mwmotors.cz

  Velká Británie

  MW Motors International LTD.
  Oriel House, Brooklands Close, Sunbury on Thames
  TW16 7DX United Kingdom

  Rosh Mendis - Sales Manager UK
  E: rosh.mendis@mwmotors.cz
  T: +44 (0) 1784 465 681
  M: +44 (0) 7395 245 210