parallax background

Luka EV
NYNÍ ZVLÁDÁ RYCHLONABÍJENÍ

2020-08-09

 

ŘÍKÁ SE,
ŽE ČAS JSOU PENÍZE. PROTO JSME Luku EV NAUČILI NABÍJET RYCHLEJI


Není vždycky možné čekat několik hodin, než budete moct zase pokračovat v cestě. Proto jsme pracovali na integraci rychlonabíjení do Luka EV. S touto novou funkcí si můžete vychutnat kávu a malé občerstvení a za 55 minut zase vyrazit s plně nabitým autem.


3 ZPŮSOBY
JAK NABÍJET Luka EV


Pokud jste na cestách a váš veterán Luka EV začne signalizovat nízký stav baterie, zajeďte ke kterékoliv dostupné veřejné nabíjecí stanici. Luku EV můžete nabíjet rychle pomocí standardní zástrčky CCS DC. Jsme schopni nabíjet 30 kW. To znamená, že za 30 minut můžete jet a Luka EV bude nabitý na 80 %. Pokud máte volných 50–55 minut, můžete si auto nabít až do 100 %.

Možná máte během dne několik volných hodin. Pak můžete využít nabíjecí stanici a pomocí AC výstupu nabíjet výkonem 4,5 kW. V takovém případě budete potřebovat přibližně 5 hodin a 45 minut k úplnému nabití Luka EV. Proč tento čas nevyužít třeba k prohlídce památek nebo odpočinku na pláži?

Jste doma nebo jste zaparkovali v hotelu a můžete nabíjet přes noc? Nebo máte více času na nabíjení běžným způsobem? Se standardním domácím jednofázovým napájením (230 V) bude vaše auto připraveno k jízdě po 7,5 h. Dopřejte si kvalitní noční spánek a ráno se opět vydejte na cestu..

 
 

V neposlední řadě, ve 3. čtvrtletí 2020 budeme provádět poslední testovací jízdy a očekáváme, že ve 4. čtvrtletí tohoto roku začneme přijímat předobjednávky.


Auta jsou plně homologovaná pro Velkou Británii a Nizozemí a prostřednictvím těchto bran je lze importovat do kterékoliv země EU.

Zůstaňte s námi pro více detailů!

 
 

PODÍVEJTE SE NA NOVÉ VIDEO A FOTKY
S RYCHLÝM NABÍJENÍM

 
 

KONTAKTUJTE NÁS

Chtěli byste si sednout za volant našich aut? Zajímá vás něco dalšího? Zeptejte se.
 
 

  Zeptat seStát se distributorem

  Vaše údaje použijeme pouze, abychom Vás kontaktovali. Data nesbíráme, ani je nesdílíme s žádnou třetí stranou.

   

  NAŠE POBOČKY

  Česká republika

  MW Motors s.r.o.
  Dobřanská 665, 332 09 Štěnovice
  Česká republika

  E: sales@mwmotors.cz

  Velká Británie

  MW Motors International LTD.
  Oriel House, Brooklands Close, Sunbury on Thames
  TW16 7DX United Kingdom

  Rosh Mendis - Sales Manager UK
  E: rosh.mendis@mwmotors.cz
  T: +44 (0) 1784 465 681
  M: +44 (0) 7395 245 210