VYLEPŠENÁ
Luka EV VŠECHNY
PŘEKVAPÍ A OHROMÍ

2022-11-25

 

Už dlouho jsme vás neinformovali o dění kolem Luka EV. Je na čase napsat, co se chystá. Po opravdu pečlivém zvažování jsme se těsně před zahájením výroby rozhodli pro zásadní přepracování celého auta. 

Důvodů pro takový krok bylo mnoho. Jsme přesvědčeni, že budete ze změn nadšení, stejně jako my.

 
 

NA CO SE MŮŽETE TEŠIT

 

Nová Luka EV bude mít nový vodou chlazený motor, řízení, brzdy, baterie, nabíječku s vyšší kapacitou a mnoho dalšího. Nejdůležitější upravenou částí je podvozek.

Nový podvozek pro "tradiční e drive" Luka EV je vynikající. Perfektní vyvážení hmotnosti 50/50, nízké těžiště, vynikající jízdní vlastnosti. Systémy elektrifikace jsou špičkové. Jelikož se jedná o vysokonapěťový vůz, můžete očekávat rychlé nabíjení. Změn doznal i interiér.

Uvnitř na vás čeká více prostoru a pohodlí. Vylepšili jsme přístrojovou desku, přidali jsme nové funkce a vlastnosti, jako je například dálková diagnostika. Do vozu Luka EV se nyní vejdou větší sedadla. A to vše jsme umístili pod novou karoserii. Přední část je vybavena uzavřenou maskou, která snižuje odpor vzduchu. Vzadu jsme rozšířili blatníky, aby měl podvozek větší rozchod kol a bylo možné na něj namontovat 17palcová kola.

 

NEZŮSTAL KÁMEN NA KAMENI

 

Soustředili jsme se na vyšší bezpečnost a lepší řiditelnost vozu. Ale zároveň pro nás bylo klíčové, aby Luka EV neztratil nic ze svého jedinečného vzhledu. Naše práce ovšem zdaleka nekončí. Nyní finalizujeme výrobní data karoserie pro výrobu „GOLDEN“ samplu, který bude 1. pololetí 2023 homologován a následně bude Luka EV konečně uvolněn do předprodeje.

 

V příští novince vám přineseme více detailů a fotek vozidla.

 
 

KONTAKTUJTE NÁS

Chtěli byste si sednout za volant našich aut? Zajímá vás něco dalšího? Zeptejte se.

 
 

  Zeptat seStát se distributorem

  Vaše údaje použijeme pouze, abychom Vás kontaktovali. Data nesbíráme, ani je nesdílíme s žádnou třetí stranou.

   

  NAŠE POBOČKY

  Česká republika

  MW Motors s.r.o.
  Dobřanská 665, 332 09 Štěnovice
  Česká republika

  E: sales@mwmotors.cz

  Velká Británie

  MW Motors International LTD.
  Oriel House, Brooklands Close, Sunbury on Thames
  TW16 7DX United Kingdom

  Rosh Mendis - Sales Manager UK
  E: rosh.mendis@mwmotors.cz
  T: +44 (0) 1784 465 681
  M: +44 (0) 7395 245 210