parallax background

MWM SPARTAN V LPG VERZI
& LUKA EV

2021-05-31

 

MWM SPARTAN
POHÁNĚNÝ LPG


Přestavba vozu na LPG přináší finanční i ekologické výhody. Proto letos v červnu upravíme jeden z našich MWM SPARTANŮ na kombinovanou verzi, poháněnou benzínem a LPG.

Vzhledem k tomu, že cena LPG je přibližně poloviční než cena benzínu, můžete na pohonných hmotách potenciálně ušetřit až 40 % nákladů. Řízení auta na LPG je jednoduché i bezpečné. Výpary plynu se mohou vznítit úplně stejně jako benzínové výpary. Ale na rozdíl od benzínu se LPG ve vozidle uchovává v silné ocelové nádrži a má řadu bezpečnostních ventilů. Nezávislé testy provedené TNO v Holandsku dospěly k závěru, že vozidla na LPG byla při nehodách bezpečnější než ta benzínová.

Kromě finančních přínosů existují i přínosy pro životní prostředí. LPG je palivo s nízkým obsahem uhlíku a tudíž snižuje uhlíkovou stopu. Vozy přestavené na LPG produkují mnohem méně škodlivých emisí spojovaných s tradičními palivy.

Naše pobočka ve Velké Británii bude připravena nabídnout vám od konce červenceMWM SPARTAN EV, MWM SPARTAN Petrol a MWM SPARTAN LPG pro zkušební jízdy.

 
 

Luka EV
JEDE DÁL


Práce na Luka EV pokračují, včetně vylaďování nové palubní desky řidiče a infotainmentu. Předobjednávky jsou plánované na 4. čtvrtletí 2021. Více podrobností přineseme v jednom z následujících zpravodajů.

 
 
 
 

KONTAKTUJTE NÁS

Chtěli byste si sednout za volant našich aut? Zajímá vás něco dalšího? Zeptejte se.
 
 
  Zeptat seStát se distributorem

  Vaše údaje použijeme pouze, abychom Vás kontaktovali.
  Data nesbíráme, ani je nesdílíme s žádnou třetí stranou.

   

  NAŠE POBOČKY

  Česká republika

  MW Motors s.r.o.
  Dobřanská 665, 332 09 Štěnovice
  Česká republika

  E: sales@mwmotors.cz

  Velká Británie

  MW Motors International LTD.
  Oriel House, Brooklands Close, Sunbury on Thames
  TW16 7DX United Kingdom

  Rosh Mendis - Sales Manager UK
  E: rosh.mendis@mwmotors.cz
  T: +44 (0) 1784 465 681
  M: +44 (0) 7395 245 210